Vrolijk Pasen

Ik snap dat jullie dit weekend weinig tijd hebben. Er moeten paaseieren beschilderd, verstopt en gezocht worden. Natuurlijk is er een paasbrunch of gourmetdiner bij familie of vrienden waar je naartoe gaat. Laten we ook niet vergeten dat er nog meubelboulevards en autoshows bezocht moeten worden op tweede Paasdag. Kortom jullie hebben het druk, druk, druk.

Daarom zal ik het kort houden. Je hoeft alleen maar even naar de mooie paaseieren in dit filmpje te kijken en je te bedenken dat je nog een heel jaar hebt om te oefenen.

Vrolijk (of Zalig) Pasen allemaal!

Advertentie

17 gedachtes over “Vrolijk Pasen

  1. Echt grappig.. Ik associeer Pasen echt niet met gourmet! en heb trouwens ook nooit (of iig niet elk jaar) eieren beschilderd xD Fijne dagen!

  2. Vergeet niet dat er ook nog gewoon gewerkt moet worden! 😛 En van mijn werkgever mag ik geen filmpjes kijken, dus ik kan de mooi beschilderde eitjes niet eens aanschouwen.. Arme ik!

    Fijn pasen!

  3. Wow, wat vet! Ik vraag me wel af of dat niet super kan gaan stinken na een tijdje, halen ze het eiwit en -geel eruit dan?
    Leuk gevonden wel, erg creatief. Ik zag een matroesjka ei, ik heb daar een tatooage van! 🙂

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.